Продовження фантастичного оповідання читачів цього блогу. 05,03

Спочатку, як писати пост, вибачте мені, що довго не писав.

Потім, я повністю підтримую Крока, що почалося поступове знищення нашої української Батьківщини, на перетворення нового суб’єкта Федеративної Росії.

Але підіб’ю підсумок по нашому твору.

Абетка написала, що потрібно не відміняти освіту, а змінювати, робити освіту більш цікавіше. Але, каже, що в більшості своїй отримала знання завдяки  самоосвіті, бо неможливо за сучасними підручниками навчатися.

Відповідаю за президента Харитоненка.

Досвід попередників, з 12 річною освітою в школі, показав, що змінилися батьки. Раніше батьки були змушенні призупиняти освіту своїх дітей, бо потрібні були робочі руки в сімейній справі, ще до революції 1917 року, та і дітлахи відчували, що вчитися легше, аніж робити. А після революції все змінилося, держава взяла всі витрати на освіту на себе, щоб дітлахи могли отримати її. Це призвело до того, що це розбестило усій, статус вчителя знизився, і батьки розбещених дітей почали звинувачувати вчителів, в тому що їй дітей не зацікавили. А самі дітей розбещують, хочуть солодощі, будь ласка, діти перестали відчувати обмежень з боку батьків. Попередні уряди спробували збільшити вимоги до вчителів, збільшили час навчання, зменшили навчальне навантаження, а дітлахи з кожним разом все гірше почали вчитися. Вийшло, щоб вивчити фахівця треба витратити 21 рік: 12 на школу, 4 на бакалавра, 2 на магістра і 3 роки навчання вже на робочому місці.

А так з відміною освітою, стало можливе, що талановиті, ті, що знайшли сили вчитися, долучилися до кар’єрного зросту. Бо усіляке сперечання з роботодавцем, що  дитина талановита, це ви не зацікавили її освоювати свою роботу, призводила до звільнення цієї дитини. Та і роботодавець не чекав на появу дипломованого фахівця, створював сам, витрачаючи тільки 3 роки, з перевірених робітників.