Я трішки знахабнію, скористаюся цим блогом, наданий мені в користування, і не тільки мені Шанованим мною Кроком.

Спочатку хотів побалакати з Абеткою про свою ідею. А так як, я не зміг їй приватно розповісти, то буду починати без її дозволу.

Якщо, хтось є моїм читачем (блог «Щирий українець»), то помітив, що освіта у мене є хворобливою ідеєю. Я останнім часом почав себе вважати письменником, і не хотів би постійно писати про освіту. Тому вирішив за цю тему взятися ґрунтовно, раз і на завжди з нею покінчити. Прошу долучатися усіх, я даю обіцянку нікого не ображати коментуючи, але і вас попрошу аргументувати свої думки.

Тема така: «А що б сталося, якби в Україні відмінили освіту, тобто інститут вчитель-учень?»

Щоб нікого не образити — буду цією темою займатися рік, тобто до 11 лютого 2011 року.

А теперь тоже самое, только российской:

Я немножко обнаглею, воспользуюсь этим блогом, предоставленный мне в пользование, и не только мне Уважаемым мной Кроком.

Сначала хотел поговорить с Абеткою о своей идее. А так как, я не смог ей приватно рассказать, то буду начинать без ее разрешения.

Если, кто является моим читателем (блог «Искренний украинец», в оригинале «Щирий українець»), то заметил, что образование у меня есть болезненной идеей. Я в последнее время начал считать себя писателем, и не хотел бы постоянно писать об образовании. Поэтому решил за эту тему взяться основательно, раз и навсегда с ней покончить. Прошу участвовать всех, я даю обещание никого не обижать комментируя, но и вас попрошу аргументировать свои мысли.

Тема такая: «А что бы произошло, если бы в Украине отменили образование, то есть институт учитель-ученик?»

Что бі никого не обижеть — буду єтой темой заниматься год, тоесть до 11 февраля 2011 года.

: 3 комментария

  1. На жаль, я давно не писав — зайнятий.

    Пиши на здоров’я.

    Єдине питання: навіщо дублювати двума мовами?

    Хто ще не розуміє українську?

  2. Мені здається, що потрібно не відміняти, а змінювати. Мені наприклад, в школі було не цікаво. І тому більшість предметів мною вивчалося за допомогою окремо взятих книжок з бібліотеки (я вже застала той момент, коли підручники стали такими, що вчитися за ними просто неможливо). При цьому починаючи зі старших класів ходила до школи тільки на заліки, екзамени та контрольні. В інший час довелося працювати. І це не завадило брати участь в олімпіадах та конкурсах (з біології, історії, укр. літератури та хімії). Мені здається, що до школи діти повинні ходити із задоволенням. Ви коли-небудь бачили посібники для англійських вчителів?

  3. А взагалі ваша ідея гарна. Цікаво, до чого це все доведе 🙂

Обсуждение закрыто.