Роздача слонів переможцям блогомарафону

Перший етап марафону завершився абсолютною перемогою Володимира.

Подарунок йому (піратський, тому не оголошую прилюдно) буде.

Інші теж отримають подарунки.

Так що на мою адресу commander.crock{}gmail.com

надсилайте адреси для подарунків.

Серед подарунків – корисні електронні книжки про блоги та заробіток в мережі.

Що для мене важливо, як з’ясувалося :)

  Зараз час травневих свят і тому все працює погано. Вже вранці в неділю у мене не стало інтернету, 3 числа я повинен заплатити. Перше травня це була п'ятниця, але святковий. Чекав на понеділок і цей день також святковий. І ще в когось є бажання звинувачувати президента в фашизмі, практично до 11 травня тяжко мати справу з держ. установами і банками, бо ми святкуємо. Ну нічого заплатив в вівторок, але дзуськи, дозвонитися до сисадміністратора я зміг в четвер ввечері. Як пришелепкуватий біга по інтернету я ввчері четверга, бо треба зробити і це і те, поназбиралося за дні відсутності.

  Щоб не сказати що я був в депресії, але робити не виходило нічого. Але про що снилося, за що хвилювався і чим задовбав знайомого, для мене самого стало несподіванкою. Це розчарування по напруженню було схожим тільки на втрату грошей на Forex(сі).

  Читати більш….

Щастя Ніколь Кідман

В житті знаменитостей є безліч хорошого і поганого. Вони звичайні люди. Та більшість відшукує у їх житті скандали, драми, сльози. Так сіра більшість хоче в своїх очах принизити «зірок», щоб виправдати свою посередність. Та я хочу розповідати про їхні досягнення, щасливі моменти і бачення цілі свого життя.

Про щасливе життя Ніколь Кідман читайте тут.

Національне питання.

  Одна людина помітила скільки багато помилок в моєму блозі і суржика. Так от, я дійсно не вчивсь в школі, а відбув шкільну повинність від дзвінка до дзвінка 8 років, як і військову. Ну військову повинність я розумію, мені не казали про щасливе майбутне, повиність є повиність, відбув і ти вільний. І мені вже 34 роки і я не розумію навіщо я почав вчитися після 1991 року, навіщо мені був потрібен коледж (я вживаю назву технікум) і університет (вживаю інститут). Зараз виконую роботу, яка потребує освіти як найбільше 3 класів і отримую на 300 грв. меньше ніж виконробом на останьому місці роботи керуючи 25 підлеглими, при цьому робочий тиждень 36 год., при  78 год. в якості виконроба, яка потребує 18 років підготовки. Притому, що зараз я працюю в обласному місті Суми, торгую на ринку, а виконробом робив в столиці Києві!

Читати більше…

Бидло-2

   Дехто вважає, що бидло тупіше. Ні, воно не тупіше. Якщо пройти з ними тест на IQ, то дехто здивується результату, в освідчених може бути результат низчим. Бидло в своєму середовищю найкраще пристосовано. Іноді кажуть, що вони непогані психологи.